18.02.2021/16:36

Biedronka wydała książkę kucharską "Czas na Portugalię". Klienci mogą ją zdobyć w łatwy sposób

"Czas na Portugalię" - taki tytuł nosi nowa książka kucharska opracowana przez sieć Biedronka. Zbiór 120 przepisów trafił już do sklepów dyskontowej sieci.

- "Czas na Portugalię" zawiera przepisy na tradycyjne i współczesne portugalskie dania. Oczywiście, nie mogło też zabraknąć mini-przewodnika po znakomitych winach. Coś w sam raz dla tych, dla których gotowanie jest życiową pasją i tych, których home office zmusił do przeproszenia się z garnkami i patelnią - wskazuje Biedronka.

Klienci mogą zdobyć "Czas na Portugalię" za darmo, jeśli kupią w sklepie sieci należącej do Jeronimo Martins oliwę z oliwek Gallo Classico 0,75 l. Dodatkowym warunkiem jest jednak posiadanie karty Moja Biedronka. Istnieje także opcja nabycia książki po cenie regularnej 29,90 zł.

Akcja rozpoczęła się w czwartek 18 lutego i potrwa do 27 lutego bądź do wyczerpania zapasów. Obowiązuje dzienny limit trzech książek "gratis" na jedną kartę Moja Biedronka.

Przypomnijmy, że podobne, tematyczne książki kucharskie wydaje także konkurencyjna wobec Biedronki sieć Lidl. Dyskonter dotychczas opublikował książki takie jak "Jeść zdrowiej i żyć dłużej. Żywienie osób w starszym wieku", "Jeść zdrowiej. Warzywa i owoce", czy "Rodzinna Kuchnia Lidla".

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Lola 24.02.2021

    Nabyłam książkę "Czas na Portugalię" z Biedronki i uważam, że warto. Dużo konkretnych, czytelnych przepisów. Typowa książka kucharska.
    Lidl'owi udały się książki Kuchni polskiej i o rybach, reszta katastrofa.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także