18.06.2020/00:12

Biedronka wysyła pracowników nad morze i daje 350 zł premii za miesiąc pracy

Podczas nadchodzących wakacji pracownicy Biedronki otrzymali możliwość połączenia pracy w nadmorskich sklepach z letnim wypoczynkiem. Pracownicy sieci mają możliwość wyboru pracy m.in. w Jastarnii, Nowym Dworze Gdańskim, Stegnie, Dziwnowie i Władysławowie. Biedronka opłaci im dojazd i zakwaterowanie w wybranej miejscowości. Wyjazdy zatrudnionych w Biedronce realizowane są od połowy czerwca do końca sierpnia.

Z czasowego przeniesienia się w regiony turystyczne skorzystają pracownicy, którzy na co dzień zatrudnieni są w sklepach Biedronka położonych w różnych częściach Polski. Sieć zaoferuje im nie tylko nagrodę letnią, ale również elastyczny grafik, zakwaterowanie oraz pokrycie kosztów przejazdu. Biedronka proponuje również zatrudnienie nad morzem w oparciu o umowę zlecenie.

W tym roku zapewne większość z Polaków zdecyduje się spędzić wakacje w Polsce, wybierając najczęściej nadmorskie kurorty. Biedronka "znalazła odpowiedź" na wzmożony ruch w nadbałtyckich miejscowościach już kilka lat temu. W tym roku, po raz czwarty, sieć umożliwia chętnym pracownikom z całej Polski czasowe przeniesienie się do sklepów zlokalizowanych nad Bałtykiem, aby zapewnić turystom sprawną i szybką obsługę w czasie zakupów.

W ubiegłym roku z programu skorzystało 240 ochotników, którzy na czas wakacji zdecydowali się przenieść do wybranych nadmorskich kurortów. Pomogło to zwiększyć liczbę pracowników podczas wakacyjnych misięcy w sklepach, gdzie ruch jest największy. - Tym, którzy zechcą skorzystać z wyjazdu, oferujemy premię letnią w wysokości 350 zł brutto za miesiąc pracy – mówi Joanna Bukała, dyrektor HR makroregionu w sieci Biedronka.

Pracownicy sklepów Biedronka znajdujących się nad Morzem Bałtyckim, oprócz standardowego wynagrodzenia (minimum 3050 zł brutto dla początkującego sprzedawcy-kasjera, wliczając w to nagrodę za brak nieplanowanej nieobecności w danym miesiącu) mogą liczyć na dodatek w postaci uznaniowej premii miesięcznej, zależnej od wyników sklepu, a także wspomnianą nagrodę letnią 350 zł brutto.

Tym, którzy zdecydują się na delegację, Biedronka zapewni także dodatki delegacyjne. Pracownicy otrzymają darmowe zakwaterowanie, a także pokrycie lub zwrot kosztu dojazdu. Sieć zapewnia, że zaoferuje elastyczny grafik pracy, aby pracownicy mogli korzystać z uroków pobytu nad morzem. Jednocześnie w miejscowościach nadmorskich Biedronka oferuje również pracę w oparciu o umowę zlecenie osobom, które nie są zatrudnione w firmie.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • 111 18.06.2020

    szkoda słów, wysyłają ludzi na traczkę (bo to nie jest normalna praca), narażają ich na zarażenie covid, a 350 zł nawet na dojazd autem nie wystarczy. Jakaś paranoja.

  • Empe 18.06.2020

    Wysyła... Przymusowo.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.