27.05.2022/15:22

Biedronka, Żabka i Eurocash spoglądają w stronę Ukrainy. Po wojnie mogą zadebiutować w tym kraju [TYLKO U NAS]

Sieci handlowe i hurtownicy z Polski mocno zaangażowali się w pomoc Ukrainie zmagającej się z rosyjską inwazją zbrojną. Dziś wspierają uchodźców przybyłych do Polski oraz wysyłają pomoc bezpośrednio do kraju dotkniętego wojną, ale w przyszłości mogą wykonać jeszcze jeden krok i włączyć się namacalnie w odbudowę gospodarki Ukrainy. Członkowie zarządów Biedronki, Żabki i Eurocashu podczas kongresu Retail Trends 2022 zadeklarowali, że ukraiński rynek znajduje się w orbicie ich zainteresowań, choć oczywiście na ten moment żadne decyzje o debiucie w Ukrainie nie zostały podjęte.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także