29.11.2016/16:35

Biedronka zacznie sprzedawać produkty na raty

Sieć Biedronka w przyszłym tygodniu, od 5 grudnia, zacznie sprzedawać produkty na raty - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Jak udało się nam ustalić, początkowo w ten sposób klienci sieci należącej do Jeronimo Martins kupić będą mogli multicooker o wartości ok. 1 tys. zł. Sieć oficjalnie nie zdradza planów odnośnie tego, czy do oferty ratalnej włączone zostaną kolejne produkty. Można jednak być niemal pewnym, że jeśli projekt wypadnie pozytywnie w pierwszej fazie, to będzie rozwijany.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • PIS 29.11.2016

    Wypier...ć z POLSKI !!!!!!!!!!!! PIS głosowałem na was proszę coś z tym zrobić !!!!!!?/??? Gdzie ja żyję ?? CHCEMY I ŻADAMY TYLKO POLSKICH ŚIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.