16.11.2016/09:42

Biedronka zamawia dodatkowe Świeżaki. Koniec kryzysu!?

Akcja Biedronki ze Świeżakami okazała się tak popularna, że w wielu sklepach zabrakło już maskotek oraz naklejek potrzebnych do ich zdobycia.  Przedstawiciele Biedronki uspakajają i informują, że zaplanowane zostały dodatkowe dostawy pluszaków do sklepów sieci.

Biuro prasowe spółki Jeronimo Martins Polska, które jest właścicielem sieci Biedronki odniosło się do publikacji medialnych na temat dostępności maskotek „Gang Świeżaków” w sklepach sieci. "Podkreślamy, że akcja „Gang Świeżaków” od samego początku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem naszych klientów. W efekcie, mimo zapewnienia dużego zapasu maskotek, może zdarzyć się tak, że w niektórych naszych sklepach wyczerpała się ich dostępna pula."

"Niezależnie od tego, że w regulaminie zastrzegliśmy możliwość braku dostępności maskotek w danej placówce, jesteśmy jednocześnie świadomi niesłabnącej popularności naszej akcji i dalszego zainteresowania klientów wzięciem w niej udziału. Chcąc zapewnić wszystkim zainteresowanym możliwość skorzystania z akcji „Gang Świeżaków”, już zaplanowaliśmy dodatkowe dostawy pluszaków do naszych sklepów. Klientów, którym będzie przysługiwał odbiór maskotek, zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszych sklepów w celu uzgodnienia odbioru wybranej maskotki, jak tylko będzie ona dostępna." - napisali w oświadczeniu przedstawiciele Jeronimo Martins Polska.

O szczegółach dotyczących zasad odbioru Świeżaków z dodatkowej puli firma będzie informować swoich klientów bezpośrednio w sklepach lub za pośrednictwem strony internetowej biedronka.pl. Jednocześnie zachęca osoby zainteresowane odebraniem maskotki w ramach akcji „Gang Świeżaków” o zachowanie kart kolekcjonerskich."

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • klient Lidla 18.11.2016

    Czytajcie regulamin....

  • Ona 16.11.2016

    Faktycznie całkowity brak Świerzaków w sklepach od zeszłego tygodnia jest wielkim nieporozumieniem. Naklejki zbieramy od kilku miesięcy i kiedy mamy komplet to w sklepach pustka a pracownicy Biedronki nic nie wiedzą na temat możliwej dostawy. Jak wytłumaczyć sytuację 4 latkowi, który wymarzył sobie maskotkę i teraz jej nie ma. Skandal! Nawet dzwoniąc do centrali Biedronki nic nie wiedzą . Jak można tak prowadzić akcje. Beznadzieja!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.