22.06.2018/12:50

Biedronka zapłaci za gole polskich piłkarzy

Biedronka zorganizowała promocję, w ramach której konsumenci będą mogli otrzymać dodatkowy rabat za każdą bramkę, strzeloną przez polską reprezentację w meczu z Kolumbią.

Biedronka, oficjalny sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej, chce wykorzystać marketingowo emocje związane z występami „Orłów Nawałki” na Mistrzostwach Świata w Rosji. Za każdą bramkę, strzeloną przez Polaków w niedzielnym meczu z Kolumbią, uczestnicy promocji otrzymają dodatkowe 5 zł rabatu.

Warunkiem uczestnictwa w najnowszej promocji sieci jest zrobienie w dniu meczu – w niedzielę, 24 czerwca – zakupów na kwotę co najmniej 49 zł, za co klienci otrzymają bon rabatowy o wartości 5 zł. Każda bramka strzelona Kolumbii to dodatkowe 5 zł rabatu.

W ten pomysłowy sposób sieci uda się powiązać pozytywne – miejmy nadzieję – emocje kibiców z ich miłym doświadczeniem zakupowym jako klientów Biedronek. A ponadto firma kieruje do swoich sklepów dodatkowy ruch w niedzielę.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • CS 22.06.2018

    Przy obecnej formie Naszych piłkarzy to mogli nawet dawać 50zł za każdą bramkę. :-D

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.