17.08.2018/13:17

Biedronka zmodernizowała w tym roku ponad 90 sklepów

Biedronka przy ul. Harcerskiej w Nowym Dworze Mazowieckim przeszła głęboki remont. Pierwsi klienci weszli do zmodernizowanej placówki w piątek 17 sierpnia. W I półroczu br. operator przeprowadził remont 87 placówek, w ciągu ostatnich dwóch miesięcy odświeżonych zostało kilka kolejnych sklepów.

W wyremontowanym sklepie w Nowym Dworze Mazowieckim zastosowano szereg innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań, dzięki czemu podniósł się komfort robienia zakupów. Układ sklepu stał się bardziej funkcjonalny – zamontowano nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED. Prace remontowe objęły montaż witryn frontowych, odświeżenie elewacji i zmianę kolorystyki, która została dostosowana do najnowszych standardów obowiązujących w sieci. Zmodernizowana placówka stała się bardziej przyjazna dla środowiska.

– Remont sklepu w Nowym Dworze Mazowieckim wpisuje się w plany bieżącej modernizacji placówek sieci Biedronka na terenie całego kraju. W pierwszym półroczu 2018 roku wyremontowaliśmy 87 sklepów. Jesteśmy przekonani, że sklep w Nowym Dworze Mazowieckim spodoba się jego mieszkańcom. Z okazji jego ponownego otwarcia dla stu pierwszych klientów przygotowaliśmy darmowy upominek od sieci Biedronka, a dla wszystkich - wiele artykułów w promocyjnych cenach – mówi Michał Makowski, starszy menedżer sprzedaży odpowiedzialny za sklep w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dla pierwszych klientów przygotowano promocje, był też DJ i muzyka.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • user@przymiotnik.co.pl 18.08.2018

    A u mnie na osiedlu jest biedronka:)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.