24.02.2022/13:35

Bogdan Łukasik, prezes Modern Expo: Modern Expo nie solidaryzuje się z Ukrainą, Modern Expo to część Ukrainy. Jesteśmy z tego dumni

Modern Expo to przede wszystkim ludzie. Ukraińcy i Polacy, którzy od 25 lat wspólnie budują wspólne przedsiębiorstwo. Jako ludzie jesteśmy zdruzgotani bestialskim atakiem Federacji Rosyjskiej na suwerenne państwo, jakim jest Ukraina. Niespotykana skala agresji wywołuje w nas przede wszystkim smutek i troskę o naszych przyjaciół – mówi portalowi www.wiadomoscihandlowe.pl Bogdan Łukasik, współwłaściciel i prezes zarządu Modern Expo S.A. Przedsiębiorstwo może niebawem przenieść część produkcji z Ukrainy do Polski.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także