22.12.2020/10:39

Boom na usługi kurierskie. E-sklepy wydłużają terminy dostaw

Branża kurierska przeżywa najtrudniejszy w roku okres. Liczba zleceń jest rekordowa, do czego przyczyniła się także pandemia koronawirusa – podaje dziennik „Rzeczpospolita”.

Jeszcze nigdy w historii firmy logistyczne nie dostarczały przed świętami tylu paczek, co w tym roku. Zatory pojawiły się za to w e-sklepach - podaje we wtorek "Rzeczpospolita".

Z informacji zebranych przez "Rzeczpospolitą" wynika, że firmy logistyczne szacują, że pod choinkę dostarczą nawet o 40 proc. więcej prezentów niż rok wcześniej.

"By podołać rosnącej liczbie zamówień, zatrudniły nawet dodatkowe kilka tysięcy kurierów. Opóźnień w dostawach nie dało się jednak uniknąć. Tym razem to wina e-sklepów, które mają kłopot z kompletowaniem dużej liczby zamówień" - informuje gazeta.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

1 komentarz

  • Marek 08.04.2021

    Z moich długoletnich doświadczeń wynika, że wiele firm kurierskich nie oferuje dobrych rozwiązań. Sam wiele lat poszukiwałem dobrych kurierów. Zagwarantował mi to operatora logistyczny GlobKurier, którego polecił mi znajomy. Dzięki temu mam dostępność do wielu integracji z, m.in.: Ebay i allegro czy import CSV. Najważniejsze jednak jest to, że platforma ma dostęp do szybkiej wyceny i dostępnych jest ponad 40 przewoźników. Obecnie uważam, że to jeden z najlepszych brokerów kurierskich w kraju, którego z czystym sercem mogę polecić. Warto zapoznać się z jego usługami, zakładając darmowe konto https://www.globkurier.pl/register/niskie-ceny-na-przesylki?company=true

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także