30.09.2021/09:55

Boony Bits M – przekąska idealnie dopasowana. Tego nie może zabraknąć na półce

Każdy opiekun psa wie, jak ważne jest zachęcanie go do nowych kroków i nagradzanie starań najlepszej jakości przekąskami. Nauka nowych sztuczek, tresura, a może nagrodzenie za to, że odważył się samodzielnie zejść po schodach, których się bał? Boony Bits to idealna nagroda dla każdego psa, teraz w wersji szytej na miarę.

Boony Bits to pyszna przekąska, która idealnie sprawdza się jako nagroda podczas treningu (zarówno w aktywnym ruchowo sporcie, jak i podczas treningu w domu). Tak jak różne są oczekiwania szkoleniowe i behawioralne opiekunów wobec psów, tak różne są potrzeby zwierząt. Dlatego z myślą o większych psiakach Vitakraft wprowadza nową odsłonę znanego już smakołyku. Boony Bits M to większa odsłona smakowitej, mięsnej przekąski, która idealnie nada się dla większych psów (o masie ciała powyżej 15 kg).

Jedyne, czym różni się nowa wersja znanego smakołyku to wielkość – będą one idealne dla większości psów w rozmiarze „M”, czyli powyżej 15 kg. Mimo takiego przeznaczenia przysmaki nadal są niewielkie i poręczne dla opiekunów zwierząt. Pakowane są w zamykane torebki zawierające nawet do 100 sztuk, dzięki którym łatwiej jest zachować walory smakowe i uniknąć wietrzenia zapachu. Dodatkowo przysmaki nie kruszą się i nie pozostawiają tłustych plam na odzieży i rękach.

Boony Bits są produkowane według receptury bez cukru i zawierają witaminy. Dlaczego warto mieć je na półce z karmą dla zwierząt i polecać klientom?

  • Smakowite, mięsne a przy tym lekkie
  • Idealne jako przekąska treningowa lub jako mała nagroda
  • Nie kruszą się, nie zostawiają tłustych plam
  • Bez dodatku cukru
  • Z witaminami
  • W zamykanej, stojącej torebce
  • Zawartość: do 100 sztuk
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także