09.07.2020/08:59

BP i Wild Bean Cafe nawiązują współpracę z Too Good To Go

Stacje paliw BP dołączają do grona partnerów aplikacji Too Good To Go, która służy do ratowania żywności przed zmarnowaniem. Współpraca firm zaczyna się od Krakowa, ale w planach jest szybkie rozszerzenie jej na całą Polskę.

- Too Good To Go zrzesza "Pogromców Marnowania Jedzenia" w 15 krajach. Każdego dnia użytkownicy mają możliwość uratować paczki-niespodzianki z niesprzedanym danego dnia świeżym jedzeniem z Wild Bean Café lub produktami ze sklepu BP. Idea Zero Waste jest też od lat realizowana również w BP, więc współpraca z Too Good To Go jest jej naturalnym rozwinięciem - podkreśla paliwowy koncern.

Użytkownicy znajdą w aplikacji dwa rodzaje paczek z BP: z kanapkami, przekąskami, ciastkami z oferty kawiarenek Wild Bean Café i z produktami z oferty sklepowej bp. Zgodnie z ideą Too Good To Go, zamawiając paczkę nie wiadomo, co się w niej znajdzie, za to jest pewne, że cena za produkty będzie znacznie niższa. Nabywcy paczki muszą się po nią stawić w wyznaczonym oknie odbioru, określonym w aplikacji.

Aplikacja Too Good To Go dostępna jest na platformach Android i iOS i jest piątą najpopularniejszą aplikacją w kategorii żywność i napoje zarówno w Google Play, jak i AppStore. Platforma umożliwia wykorzystanie nowoczesnych technologii w walce z wyzwaniami współczesnego świata, takimi jak nadprodukcja i dystrybucja żywności czy zmiany klimatu.

Przypomnijmy, że z aplikacją Too Good To Go współpracują już w Polsce m.in. sieci kawiarni Starbucks i Green Caffe Nero.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.