29.04.2020/15:57

Branża centrów handlowych zadowolona z decyzji rządu ws. reotwarcia sklepów w galeriach

Zgodnie z deklaracjami premiera Mateusza Morawieckiego, od poniedziałku 4 maja wróci handel we wszystkich sklepach zlokalizowanych w centrach, galeriach i parkach handlowych. Polska Rada Centrów Handlowych z zadowoleniem przyjęła decyzję rządu w tej sprawie.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Najemca A 30.04.2020

  Jak wczoraj słusznie zauważył prezes otcf to będzie rzeź najemców. Jesteśmy w... Ludzie będą omijać galerie, sezon odzieżowy AW 20 to było dno a teraz wirus. Najemcy mający po 1,2 sklepie u różnych wynajmujących nie poradzą sobie. Zwłaszcza, że wynajmujący wysyłają już umowy i faktury do najemców za dostęp do lokalu w czasie zamknięcia obiektów i grożą np. odłączeniem prądu (remont instalacji) jak nie podpiszesz umowy

 • Anty 30.04.2020

  Do Najemca - propozycja branży jaka poszła do rządu to pierwszy miesiąc od uruchomienia brak czynszu, kolejne 3 miesiące 40proc czynszu za ten sam okres w 2019 i kolejne 3 miesiące 60proc czynszu, później powrót do normalnego czynszu. Teraz zobaczymy czy Emilewicz to przepcha

 • m 30.04.2020

  Nie wszyscy są zadowoleni. Wyspy handlowe nadal nie czynne. Pan Knap dobrze jakby reprezentował całą branżę.

 • Najemca A 30.04.2020

  A co z czynszami po otwarciu?

 • Alise 29.04.2020

  Pan Knap upasiony i zadowolony, a ludzie niech choruja. Co zrobily centra handlowe, zeby zakupy byly bezpieczne? Jak potraktowali swoich najemcow? Co rzad zrobil, zeby zagraniczne firmy budujace te klocki za grosze, zwalniane z podatkow ,w jakikolwiek sposob odpowiadaly za to, co sie w nich dzieje? Ten durny wzrok i spasiona, lysiejaca facjata zadowolonego z siebie czlowieka mowi wszystko: wazne, ze biznes sie kreci. Żenada. Centra handlowe omijac bede przez kolejnych kilka lat. Kto w dzisiejszych czasach tego szajsu potrzebuje???

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.