12.03.2020/15:38

Branże produkcyjna i handlowa apelują o racjonalne zakupy: "Nie mamy żadnych kłopotów"

- Nie ma powodu, by się w sposób nadmierny zaopatrywać. Sprawdzaliśmy cały łańcuch dostaw żywności i z całą mocą podkreślam, że jest on bezpieczny. Polska jest jednym z największych producentów żywności w Europie, sytuacja jest stabilna - przekonywała podczas konferencji Ministerstwa Rozwoju Jadwiga Emilewicz. W podobnym tonie wypowiadali się przedstawiciele największych sieci handlowych i producentów.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • pracownik sklepu 15.03.2020

  A co jeśli zachoruje choćby jeden pracownik w każdej placówce, czy wtedy też będziecie mówić że sklepów nie zamkniecie. Przecież do chwili obecnej pracownicy niektórych placówek handlowych nie otrzymały odpowiedniego zabezpieczenia, a wszyscy wiedzą że sprzedawcy i kasjerzy są tak samo narażeni jak lekarze czy pielęgniarki.

 • Jurek Jurek 13.03.2020

  Panie Prezesie i wszyscy ludzie,
  Nie o to chodzi, że zabraknie jedzenia, ale o to, że na razie jest mało zarażonych i w sklepach jest w miarę bezpiecznie. Jak będzie już 5-10tys przypadków to nikt nie będzie chciał chodzić po sklepach. Żarcie będzie - tak, ale chętnych do zakupów nie będzie.
  Po co w kółko wszyscy gadają o tym.

 • pio_bio 13.03.2020

  tak jest. damy radę. sklepy nie wyglądają źle

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.