21.07.2020/11:23

Bricomarché otwiera pierwszy sklep w aglomeracji warszawskiej

Grupa Muszkieterów kontynuuje rozwój sieci Bricomarché – 22 lipca otworzy kolejny, 8. w województwie mazowieckim i 167. w Polsce supermarket z produktami do domu i  ogrodu. Sklep zostanie uruchomiony w miejscowości Babice Nowe, należącej do aglomeracji warszawskiej. 

Bricomarché w Babicach Nowych będzie pierwszym sklepem sieci w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy, oddalonym o 15 km od serca stolicy. Supermarket o powierzchni 2000 mkw. głównej hali oraz 500 mkw. wiaty budowlanej, pomieści asortyment składający się z około 30 tys. produktów, które ułatwią okolicznym mieszkańcom budowę domu, przeprowadzenie kompleksowego remontu czy udekorowanie każdego z pomieszczeń.

Dodatkowo przy sklepie znajdzie się zewnętrzny ogród o powierzchni 1000 mkw., który będzie zaopatrywany w rośliny od lokalnych dostawców. Do supermarketu przynależy także parking mieszczący około 50 samochodów. Klienci Bricomarché będą mogli skorzystać z dodatkowych usług takich jak click&collect, transport zamówionego towaru czy cięcie blatów na wymiar.

 – Jednym z priorytetów Muszkieterów jest zaangażowanie społeczne, dlatego uruchomienie sklepu wiąże się z licznymi dodatkowymi korzyściami dla lokalnych mieszkańców. Wśród nich są: 24 nowe miejsca pracy, organizowanie akcji społecznych, a także zasilanie budżetu gminy dodatkowymi dochodami pochodzącymi z podatków – mówi Kinga Witkowska, właścicielka sklepu Bricomarché w Babicach Nowych.

 

 

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także