17.03.2020/08:32

Brytyjskie sklepy z powodu koronawirusa wprowadziły godziny zakupów tylko dla seniorów

Sieć handlowa Iceland Foods chce pomóc seniorom w czasie pandemii, dlatego wprowadzają godziny zakupów, a których do sklepów wpuszczanie będą tylko starsze osoby.

Starszym osobom podczas pandemii zaleca się pozostawanie w domu, ale wiadomo, że także oni muszą mieć szansę zaopatrzyć w potrzebne towary. Nie każdy może liczyć na pomoc rodziny czy sąsiadów i dostarczenie zakupów do domu.

Brytyjska sieć handlowa Iceland Foods otwiera niektóre sklepy godzinę wcześniej i jest to czas, w którym będzie to czas przeznaczony na zakupy wyłącznie dla seniorów. Jednym z takich miejsc jest sklep Iceland Foods w centrum handlowym Kennedy w Belfaście, który od dziś będzie otwierał się codziennie o godzinie 8 rano i przez pierwszą godzinę wpuszczał jedynie starszych ludzi.

Rano, kiedy jest najmniej klientów, łatwiej zrobić zakupy, ominąć kolejki, a towarów jeszcze nie brakuje, więc starsi ludzie nie tylko unikają kontaktu z tłumami klientów, ale mogą zrobić zakupy w bardziej komfortowych warunkach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.