27.01.2017/16:56

Butlomaty przy sklepach Biedronki i Kauflandu

Po Paczkomatach i Pralniomatach przyszedł czas na gaz. Firma AmeriGas postanowiła zrewolucjonizować właśnie rynek sprzedaży butli z gazem, z których korzysta dziś 40 proc. gospodarstw domowych w Polsce – informuje wp.pl

Pierwsze Butlomaty stanęły w piątek w dwóch niewielkich polskich miastach tuż przy popularnych dyskontach, jeden w Zduńskiej woli przy Biedronce, drugi w Myszkowie przy Kauflandzie. Dzięki temu każdy może samodzielnie wymienić butlę gazową 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

AmeriGas zapewnia, że automaty są bezpieczne. Jak pisze wp.pl butlomaty są bowiem wyposażone w czujniki optyczne oraz system ważenia, co pozwala maszynie zweryfikować, z jaką butlą ma do czynienia. W automacie będzie można również oddać pustą butlę, a płatności mogą być dokonywane kartą. Żeby nauczyć klientów korzystania z nich i przyzwyczaić do nowych urządzeń, firma przez tydzień będzie prowadziła akcje promocyjne.

Myszków i Zduńska Wola to dopiero początek, kolejne Butlomaty pojawią się w innych polskich miastach w najbliższych tygodniach.

Źródło: wp.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.