22.10.2019/08:31

Byli pracownicy i dostawcy Biedronki przyłączają się do postępowania UOKiK

Stowarzyszenie "Stop Wyzyskowi - Biedronka" poinformowało o przystąpieniu do postępowania UOKiK wobec Jeronimo Martins Polska dotyczącego nadużywania przewagi kontraktowej - donosi poniedziałkowa "Rzeczpospolita".

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • January 22.10.2019

    Ciekawe kiedy przyjdzie czas na wyjaśnienie afery SKOKów popieranych przez pis ?

  • wysoki koszt niskich cen 21.10.2019

    codziennie niskie ceny = codziennie niskie pensje = codziennie niskie zatrudnienie = codzienne tolerowanie niedomagań ot założenia wpisane w mechanizm cenowy tj. predatory pricingu inni chcąc zbliżyć się do realizacji założeń ustawodawcy utrzymują etaty, tutaj etaty = wyższe ceny, a to jest niezgodne ze strategią. Praca w JMD należy do jednych z najtrudniejszych ze względu na ilość towaru która schodzi per sklep, niskie zatrudnienie per sklep oraz ilość towaru akcyjnego per sklep. Spójrzcie na gazetkę 64 strony... hipery takich nie drukują... ilość promocji... ale to nie hiper tylko średniej wielkości sklep w który wrzucają tydzień w tydzień bardzo szeroką ofertę przy niskim personelu per sklep to jak to mogło się skończyć?!? NO JAK? obniżeniem standardu i to jeszcze przed zamknięciem niedzielami, z badań wychodzi im Polski konsument akceptuje nieład (atmosferę straganu) i raczej nic z tym nie robili w ceny top produktów ładują kasę żeby klienta ściągnąć i inny towar schodził szybko.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.