21.10.2020/10:27

Były prezes Allegro w radzie nadzorczej Eurocash

Edward Raben zrezygnował z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej Grupy Eurocash. Na jego miejsce w RN spółki został wybrany Przemysław Budkowski, były prezes Allegro.

Przemysław Budkowski w 2005 roku ukończył studia z zakresu zarządzania i marketingu na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W latach 2005 - 2009 sprawował funkcję product marketing managera na Centralną i Wschodnią Europę w Google. W latach 2009 - 2018 związany był z Grupą Allegro, w której w latach 2009 - 2011 zajmował stanowisko dyrektora marketingu, a następnie prezesa zarządu.

„Budkowski jest ekspertem w marketingu i handlu elektronicznym, a jego wiedza i umiejętności zawodowe pozwolą na zapewnienie wszechstronności i różnorodności składu Rady Nadzorczej Eurocash” – czytamy w komunikacie spółki.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także