12.09.2018/09:41

Były szef mleczarni Polmlek-Maćkowy został wiceprezesem Lotosu

Jarosław Wittstock, został wiceprezesem ds. korporacyjnych Grupy Lotos. Wcześniej związany był m.in. z Grupą Energa i pomorskim oddziałem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Szefował także nieistniejącej już spółdzielni mleczarskiej.

O sprawie informuje portal wyborcza.pl. Wittstock to menadżer z blisko 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu. Kierował nieistniejącą już Spółdzielnią Mleczarską „Polmlek-Maćkowy” z Grupy Polmlek, pracował również w spółce Szpitale Polskie, a także w branży leasingowej. W 2016 roku został powołany na stanowisko dyrektora pomorskiego oddziału Agencji i Modernizacji Rolnictwa. Pracował tam przez rok, po czym przeszedł do Grupy Energa, gdzie początkowo pracował na stanowisku dyrektora Departamentu Marketingu i Komunikacji Energa S.A., a później objął stanowisko wiceprezesa spółki Energa Obrót S.A.

Lotos w komunikacie na swojej stronie internetowej na razie nie sprecyzował, czym dokładnie będzie zajmował się nowy wiceprezes.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.