06.11.2019/07:00

Robert Noceń i Marcin Knapek po pożegnaniu z Carrefourem rozkręcają własny biznes [TYLKO U NAS]

Przez lata pracowali na wysokich stanowiskach w dużych, międzynarodowych sieciach handlowych. Teraz będą doradzać dostawcom w zakresie tego, jak powinna wyglądać współpraca z siecią, żeby była ona korzystna dla obu stron. W rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl Robert Noceń i Marcin Knapek zdradzają, jaka zawodowa przyszłość czeka ich po pożegnaniu się z Carrefourem.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • Stoik 11.11.2019

  Oj panowie dyrektorzy zanim umra z glodu polapia sobie inne grube etaty. Zobaczymy jak sami sobie będa doradzać - do sprawdzenia za dwa lata.

 • Pracownik CP 08.11.2019

  Panie Robercie zawsze Pana podziwiałem i życzę Panu powodzenia i sukcesów. W Carrefour za Pana czasów pracowało nam się lepiej i wiedziano że pracownik to też człowiek. Wszystkiego Dobrego

 • c4 07.11.2019

  Tworzyli zapisy w umowach które teraz będą obchodzić . :) Tym tokiem rozumowanie firmy farmaceutyczne powinny dawać nam szczepionki które trują a później sprzedawać nam leki uzdrawiające.... Brawo ! Taki świat dla naszych dzieci tworzymy i jeszcze udajemy ekspertów. .

 • igi 07.11.2019

  Najpierw wykańczali dostawców, a teraz będą im pomagać. To tak, jakby najpierw sprzedawać petardy dzieciom, a potem oferować im protezy.

 • h2o 07.11.2019

  i mam nadzieję że zostaną potraktowani tak samo jak wcześniej oni traktowali dostawców ;-)))

 • producentupadły 06.11.2019

  ", dostawcy sieci handlowych często nie zdają sobie sprawy z tego, jak mocno uzależnili się od detalistów poprzez niedookreślenia w umowach, lub wręcz poprzez tak skonstruowane umowy, że w praktyce jedna strona dominuje nad drugą. "

  jak zrozumiałem między wierszami, Ci Panowie swoja praca wspierali sieci w których pracowali w wykorzystywaniu dostawców....

 • korpoludek 06.11.2019

  to za rok sprawdźmy jak idzie panom. złota klatka ma tyle samo wad co i zalet.
  ciekawe czy sobie poradzą

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.