24.09.2020/13:14

Carrefour będzie współpracował z Too Good To Go

Francuska sieć jest pierwszą dużą siecią handlową, która poprzez aplikację będzie oferować produkty z krótką datą przydatności do spożycia.

O sprawie pisze portal rp.pl. Już od października użytkownicy aplikacji będą mogli robić zakupy w 12 pilotażowych placówkach w Warszawie oraz Krakowie. Planowane jest dołączenie do aplikacji wszystkich placówek Carrefoura w Polsce.

- Jako sieć podejmujemy szereg działań mających na celu zapobieganie marnowaniu żywności, takich jak realizowany przez Carrefour Polska od 2013 roku, międzynarodowy program "STOP Marnotrawstwu". Jego celem jest walka z wszelkimi formami marnotrawstwa, na każdym szczeblu funkcjonowania firmy, a także promowanie przeciwdziałania temu zjawisku wśród naszych klientów i dostawców – mówi portalowi Barbara Kowalska, dyrektor jakości i Zrównoważonego Rozwoju Carrefour Polska.

Od startu aplikacja Too Good To Go w Polsce w lipcu 2019 roku pozyskała ona ponad 300 tys. użytkowników. Korzystają z niej m.in. Starbucks, Costa Coffee, Green Caffe Nero, Pizza Hut, A. Blikle, North Fish, sieci hoteli Arche, Accor i Radisson Blu, restauracje, kateringi dietetyczne, klubokawiarnie, małe kawiarenki, ale też piekarnie czy osiedlowe warzywniaki.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Pracownik 25.09.2020

    Dlaczego firma nie podspisala umow nowych z dostawcami? Czyzby konczy dzialanosc ?

  • Czytelnik 25.09.2020

    Co z informacjami o wycofaniu Carrefour z Polski ? Siec w calej Polsce zglosila do PUP zwolnienia grupowe. Mowa jest tez o aneksach zwalniajacych pracownikow. Co portral na to ?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także