17.08.2016/12:24

Carrefour obniża cenę 700 produktów

Carrefour rozpoczął w środę 17 sierpnia drugi etap kampanii promującej zakupy artykułów szkolnych. Francuska sieć zdecydowała się na wprowadzenie 700 artykułów do oferty promocyjnej.

Z wyliczeń detalisty wynika, że najtańszą wyprawkę szkolną można kupić w sklepach Carrefour za 25,90 zł. Chodzi o komplet 20 podstawowych akcesoriów szkolnych.

Oprócz podstawowych akcesoriów, takich jak zeszyty, plecaki, bloki rysunkowe czy artykuły pobudzające kreatywność dzieci, m.in. farby plakatowe, plastelina, kredki czy flamastry, klienci odwiedzający sklepy sieci będą mogli skorzystać również z oferty ubrań dziecięcych oraz mebli (biurka, szafki, krzesła biurowe, regały na książki).

Promocja organizowana przez francuską sieć potrwa do 5 września i dotyczy wszystkich hipermarketów i supermarketów w Polsce działających pod szyldem Carrefour. Każdy klient, który kupi artykuły szkolne za minimum 50 zł w hipermarketach bądź 25 zł w supermarketach Carrefour, otrzyma gratis czapkę napoleońską (to nawiązanie do kampanii marketingowej sieci, w której główną rolę odgrywa właśnie cesarz Francuzów).

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.