25.02.2021/14:17

Carrefour otwiera dziesiąty dyskont Supeco w Polsce

Sieć dyskontów Supeco liczy już 10 placówek w Polsce. Jej operator, Carrefour, właśnie uruchomił najnowszą placówkę pod wspomnianym logo w Czechowicach-Dziedzicach.

Sklep na Śląsku Cieszyńskim rozpoczął działalność w czwartek 25 lutego. Placówka ma powierzchnię 550 mkw. W ofercie sklepu znalazło się ok. SKU, w tym artykuły świeże (w tym owoce i warzywa), produkty pakowane, kosmetyki, alkohol i chemia domowa. Ze względu na uproszczoną aranżację sklepu, większość towarów jest sprzedawanych na paletach.

Carrefour intensywniej rozwija sieć Supeco od 2020 r. Format sklepu to połączenie dyskontu i hurtowni cash&carry. Tym samym Supeco dedykowane jest zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym - czyli przedsiębiorcom zaopatrującym sklepy, lokale gastronomiczne, czy biura.

Sklepy Supeco uruchamiane są w Polsce w miejscu dawnych marketów lub supermarketów Carrefour. Marka Supeco, poza Czechowicami-Dziecicami, obecna jest również w takich lokalizacjach, jak: Zabrze, Jaworzno, Gostyń, Tarnobrzeg, Starogard Gdański, Bogatynia, Piekary Śląskie, Skarżysko-Kamienna, oraz Zgorzelec. W każdej z nich działały dawniej sklepy pod szyldem Carrefour Market lub Carrefour Express.

Sklep w Czechowicach-Dziedzicach mieści się przy Placu Targowym. Placówka otwarta będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 7-21 oraz w niedziele handlowe od 10 do 17.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także