08.11.2017/12:14

Carrefour otwiera pierwszy supermarket w Zielonej Górze. To siódma placówka w tym formacie uruchomiona w tym roku

8 listopada br. Carrefour otworzył swój pierwszy supermarket w Zielonej Górze. Na powierzchni ponad 1 000 mkw. klienci znajdą bogatą i różnorodną ofertę ponad 12 tysięcy produktów. To siódmy supermarket otwarty przez Carrefour w 2017 roku.

Nowy supermarket należy do segmentu premium i mieści się w Focus Mall w Zielonej Górze przy ul. Wrocławskiej 17. Oferuje on klientom nowoczesną, przestronną halę sprzedaży o powierzchni ponad 1 000 mkw., zaprojektowaną wg najnowocześniejszych trendów handlowych. Supermarket otwarty jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 9-21. W sklepie zostało zatrudnionych prawie 40 osób.

Oferta nowego sklepu w Zielonej Górze została oparta na różnorodności. Wśród ponad 12 tysięcy różnych produktów klienci znajdą przede wszystkim szeroki wybór produktów świeżych. W specjalnie wyeksponowanej strefie „Targ Świeżości” znalazło się ponad 150 rodzajów warzyw i owoców, w tym warzywa i owoce bio, jak również wiele wysokiej jakości regionalnych produktów, pochodzących od lokalnych producentów i rolników. W sprzedaży znalazły się również wyroby powstające na miejscu w Naszej Wędzarni i dojrzewalni wołowiny.

Nowy sklep z logiem „Market” oferuje również szeroki wybór produktów spożywczych, dedykowanych dla osób dbających o zdrowie. W specjalnej strefie zdrowia dostępnej w sklepie, klienci znajdą, m.in. produkty bio i ekologiczne, dla diabetyków, bezglutenowe, bez laktozy, sojowe oraz o obniżonej zawartości tłuszczu. Asortyment uzupełnia bogaty wybór produktów na wagę.

Ofertę supermarketu uzupełnia szeroki wybór chemii i kosmetyków, w tym także kosmetyków naturalnych.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.