13.09.2017/15:11

Carrefour otwiera siódmy hipermarket w Warszawie. Sklep oferuje nowe koncepty handlowe

14 września Carrefour otwiera swój 87. hipermarket w Polsce i 7. w Warszawie. Sklep powstał w Galerii Północnej zlokalizowanej na Białołęce.

Nowy hipermarket to sklep w formacie kompaktowym, oferujący blisko 5700 mkw. powierzchni handlowej i prawie 37 tys. produktów, w tym ponad 800 produktów bio, bezglutenowych i dla diabetyków, a także około 300 piw regionalnych. Asortyment zdrowej żywności uzupełnia Targ Świeżości, gdzie każdy klient może wybierać spośród prawie 230 rodzajów świeżych warzyw i owoców.

- Nasz najnowszy hipermarket jest elementem lokalnego i regionalnego ekosystemu, dopasowanego zarówno ofertą, jak i lokalizacją do potrzeb klientów. Dzięki otwarciu tej placówki wzmacniamy naszą obecność w północnej części Warszawy i wychodzimy z ofertą do mieszkańców wciąż rozbudowywanej i rozwijającej się Białołęki – mówi Gilles Ballot, dyrektor BU Hipermarkety w Carrefour Polska.

– Hipermarket w Galerii Północnej jest siódmym sklepem wielkopowierzchniowym, który Carrefour otworzył w Warszawie. Obiekt został zaprojektowany z troską o najwyższe zadowolenie i wygodę klientów, ale także zgodnie ze standardami ekologicznymi obowiązującymi w Carrefour. Wykorzystaliśmy w nim nie tylko wszystkie rozwiązania sprawdzone na przestrzeni ostatnich 3 lat, ale także innowacje handlowe oraz technologiczne.

Z troski o potrzeby mieszkańców Białołęki, których duży odsetek stanowią rodziny z dziećmi i młodzi ludzie, powstała również specjalna Strefa Dziecka. Rodzice wraz z pociechami odnajdą tam bogatą ofertę 1700 produktów, między innymi tekstyliów, w tym marki TEX i zabawek. Ponadto, nowy hipermarket Carrefour posiada także wybór 700 artykułów RTV, AGD i wyposażenia domu, które z pewnością pomogą nowym mieszkańcom prężnie rozwijającej się dzielnicy. W sklepie klienci odnajdą również bogatą ofertę sezonową, a dodatkowym ułatwieniem jest przemyślane grupowanie produktów na terenie sklepu, które ułatwi i przyspieszy każde zakupy.

W sklepie dostępne będzie świeżo wypiekane pieczywo oraz produkowane na miejscu wyroby cukiernicze, a także bogaty wybór wędlin i serów sprzedawanych w ladach tradycyjnych. Klienci poszukujący wyrobów mięsnych, powstających na miejscu, będą mogli skorzystać z oferty dojrzewalni wołowiny. Jedną ze specjalnych usług w dziale mięsnym jest na przykład mielenie mięsa na życzenie klienta oraz przygotowywanie na miejscu białej kiełbasy. Natomiast z myślą o wszystkich miłośnikach piw, w Strefie Alkoholi Carrefour udostępnia szeroką gamę około 300 piw regionalnych oraz innych alkoholi charakterystycznych dla Mazowsza oraz poszczególnych regionów naszego kraju. Wielbiciele regionalnych smaków odnajdą także specjalną strefę, której celem jest promocja wyrobów z różnych województw Polski. Oprócz kuchni polskiej w hipermarkecie dostępny jest również bogaty asortyment produktów Kuchni Świata, między innymi włoskiej, japońskiej, chińskiej, hiszpańskiej, francuskiej czy meksykańskiej.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.