06.10.2016/12:51

Carrefour otworzył 85. hipermarket w Polsce

W czwartek 6 października sieć Carrefour otworzyła w Wołominie swój 85. hipermarket w naszym kraju. W placówce o powierzchni ponad 4,1 tys. mkw., zatrudniającej blisko 100 osób, kupić będzie można prawie 25 tys. produktów.

Nowy hipermarket Carrefour mieści się w Galerii Wołomin przy ulicy Geodetów 2. Placówka działa w tym samym koncepcie, co otwarty w 2015 r. sklep w Jaworznie. Wołomiński Carrefour oferuje m.in. blisko 240 rodzajów warzyw i owoców, 1,2 tys. produktów ekologicznych, sojowych, bezglutenowych, bez laktozy, a także produktów dla diabetyków. Dla klientów przygotowano 13 stanowisk w linii głównej kas oraz cztery kasy samoobsługowe.

- Wprowadzając nowe rozwiązania i stale udoskonalając format hipermarketów, budujemy silną pozycję Carrefour na polskim rynku, a także nieprzerwanie dbamy o zainteresowanie klientów. Przy każdej inwestycji ze szczególną dbałością podchodzimy do 5 strategicznych dla Carrefour obszarów, jakimi są: jakość, wybór, niskie ceny, zdrowie oraz bliskość, zarówno poprzez dostępność sklepów, ale co ważniejsze – przez bliskość w relacjach z klientami – mówi Gilles Ballot, dyrektor ds. eksploatacji hipermarketów w Carrefour Polska.

– Hipermarket w Wołominie jest kolejnym sklepem wielkopowierzchniowym, który Carrefour otworzył w Polsce. Obiekt został zaprojektowany z troską o najwyższe zadowolenie i wygodę klientów, ale także z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wykorzystaliśmy w nim nie tylko wszystkie innowacje wprowadzone przez Carrefour na przestrzeni ostatnich 2 lat, ale także nowe rozwiązania handlowe oraz technologie, wykorzystujące nasze międzynarodowe doświadczenie i odpowiadające na aktualne oczekiwania mieszkańców Wołomina - dodaje Gilles Ballot.

W sklepie dostępne będzie wypiekane na miejscu pieczywo oraz wyroby cukiernicze, a także bogaty wybór wędlin i serów sprzedawanych w ladach tradycyjnych. Klienci poszukujący wyrobów mięsnych, powstających na miejscu, będą mogli skorzystać z oferty dojrzewalni wołowiny oraz z własnej Wędzarni Carrefour. Dodatkowo, na specjalne życzenie klienta, pracownik działu mięsnego może świeżo zmielić mięso oraz przygotować z niego kiełbasę białą.

W Strefie Alkoholi Carrefour udostępnia gamę około 160 piw regionalnych oraz innych alkoholi charakterystycznych dla Mazowsza oraz poszczególnych regionów naszego kraju. Wśród kilkudziesięciu tysięcy artykułów dostępnych w nowym hipermarkecie klienci znajdą również markę „Jakość z Natury Carrefour”.

W nowym hipermarkecie mieszkańcy Wołomina i okolic będą mogli przystąpić również do programów oszczędnościowych. W ramach „Karty Dużej Rodziny”, każda rodzina z miasta i okolic, która posiada co najmniej trójkę dzieci, będzie mogła skorzystać z rabatu do 10 proc. na całe swoje zakupy.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Pytanie 06.10.2016

    Czy mamy w Polsce chociaż jeden Polski hipermarket? Pytam zupełnie serio, niech mi ktoś odpowie. Bo mam wrażenie, że nie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.