26.04.2017/13:25

Carrefour otworzył w Olsztynie supermarket w segmencie premium

Carrefour Polska kontynuuje rozwój sieci supermarketów w segmencie premium, otwierając pierwszy sklep w tym formacie w Olsztynie, przy Alei Piłsudskiego 16. Nowy supermarket Carrefour, który został otwarty 26 kwietnia b.r. w Galerii Aura, oferuje mieszkańcom Olsztyna szeroki asortyment produktów, wśród których znajdą się wyroby z własnej wędzarni i piekarni, produkty od lokalnych i regionalnych dostawców oraz artykuły o wysokich walorach zdrowotnych.

Oferta supermarketu Carrefour w segmencie premum wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością, designerskim wystrojem wnętrza oraz nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie oferty handlowej, marketingu i digitalizacji. W supermarkecie, na powierzchni około 1600 mkw., klienci znajdą ponad 12 tysięcy różnych produktów, w tym przede wszystkim szeroki wybór produktów świeżych. W specjalnie wyeksponowanej strefie „Targ Świeżości” można wybierać spośród prawie 200 rodzajów warzyw i owoców, w tym warzyw i owoców bio, jak również wielu wysokiej jakości produktów regionalnych, pochodzących od lokalnych producentów i rolników.

Wyróżnikiem supermarketu Carrefour w Galerii Aura są wędliny i mięso, pochodzące od lokalnych dostawców. Ponadto klienci mogą skorzystać także z wyrobów dojrzewalni wołowiny oraz usługi świeżego mielenia mięsa. Natomiast z myślą o wszystkich miłośnikach piw, w Strefie Alkoholi, Carrefour udostępnia szeroką gamę około piw regionalnych oraz rzemieślniczych.

Szeroki asortyment produktów spożywczych obejmuje także produkty dedykowane osobom szczególnie dbającym o zdrowie i alergikom. W specjalnej strefie zdrowia w sklepie klienci znajdą m.in. produkty bio i ekologiczne, dla diabetyków, bezglutenowe, bez laktozy, sojowe oraz o obniżonej zawartości tłuszczu.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour Polska jest częścią Grupy Carrefour, referencyjnej sieci spożywczej, która posiada blisko 12 000 sklepów w ponad 30 krajach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.