29.07.2021/08:39

Carrefour pokazał wyniki za pierwsze półrocze. Firma odbija się po covidowych stratach

Przychody Grupy Carrefour w pierwszej połowie tego roku wyniosły 38,31 mld euro. Spółka wyraźnie poprawiła zysk operacyjny oraz zysk netto. Dobry był zwłaszcza II kwartał.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Sławek 01.08.2021

  W Carrefour Polska zysk chce się wypracować przez ciągłe zwolnienia i dorzucanie obowiązków osobom które zostały.Nie ma żadnego parcia na obniżenie wysokich cen, negocjacje z dostawcami. Budżety są okrajane na max, ogromne ograniczenia w wydatkach na rozbudowy i utrzymanie techniczne sklepów.Nie idzie to w dobrym kierunku niestety

 • Klient 30.07.2021

  Cenowo Carrefour tańszy od Biedronki, asortymentowo miażdży

 • Konsument 29.07.2021

  Carrefur jest jednym z najdroższych marketów. Nawet towary będące w aktualnej promocji są droższe od tych w Kauflandzie i Biedronce. Z taką polityką cenową to daleko nie pojadą. Brak jakichkolwiek realnych promocji i brak gazetek reklamowych przybliża Carrefura do rychłego upadku na rynku polskim. Widać nie ma tam myślącego menagera.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także