26.08.2021/23:46

Carrefour Polska zmieni sklepy w placówki pocztowe. Sieć podpisała umowę z operatorem pocztowym

Carrefour Polska podpisał umowę o współpracy z firmą Pointpack dotyczącej prowadzenia w sklepach sieci handlowej, na zasadzie agencji pocztowej, placówek pocztowych oraz wdrożenia w nich systemu Pointpack w oparciu o infrastrukturę handlową sieci handlowej.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • xd 27.08.2021

  Spółki Skarbu Państwa obsadzone wiernymi swoimi ludźmi robią biznes. Z resztą tylko dlatego obchodzenie tego bubla ma się świetnie.

 • Anna 27.08.2021

  Fantastyczna wiadomość :)

 • Anna 27.08.2021

  Fantastyczna wiadomość :)

 • Bez komentarza 27.08.2021

  Jakie to wszystko celowe, wymuszone aby tylko sklep był otwarty w niedzielę! Poza tym sklepy Carrefour nie są tak za bardzo lubiane, u mnie w dużym mieście gdzie mieszkam to norma że mało są odwiedzane, pustki na sklepie tym bardziej tych mniejszych - mało klientów. Niektóre z tych małych zamknięte puste pozostają (...) nikt też z osób które znam od dawna pomija sklepy Carrefour. Za duża konkurencja czyli liczba różnych sklepów do wyboru, wygrywa najciekawszy, tańszy w cenie za produkty, ale też trzymający dobrą jakość jak na przykład Lidl. Walczy ten Carrefour chyba niejako o przetrwanie, pomimo że każdy może zauważyć już dawno odchodzenie od nich klientów, na pewno nie wszędzie jak sklepy mają dobrą lokalizację! Trudno ma Carrefour, tanio tam nie jest, klientów coraz mniej chcąc nie chcąc - długo jeszcze tak pociągnie ta sieć sklepów ratując się tym aby udostępniać usługi pocztowe aby coś dźwignąć się do przodu...

 • Ewa 27.08.2021

  Czy Polska staje się krajem bezprawia ? Po prostu wierzyć się nie chce

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także