17.06.2020/16:09

Carrefour – roszada na ważnych stanowiskach kierowniczych

Francuski detalista ogłosił zmiany na czołowych stanowiskach kierowniczych w Grupie Carrefour. Z dniem 1 lipca nastąpi podwójna roszada w zarządach oddziałów firmy we Francji i Hiszpanii.

Rami Baitieh, dyrektor zarządzający oddziałem Carrefour w Hiszpanii, obejmie analogiczne stanowisko w mateczniku sieci, Francji. Jego miejsce zajmie Alexandre De Palmas, który obecnie pełni funkcję dyrektora zarządzającego ds. segmentu convenience we Francji. Dotychczasowy dyrektor zarządzający Carrefour France, Pascal Clouzard, otrzymał ciepłe podziękowania od prezesa Bomparda za trzy lata pełnienia tej funkcji.

– Życzę gorąco, aby Rami Baitieh i Alexandre de Palmas odnieśli wiele sukcesów w nowych rolach. W pełni ufam, że przeprowadzą firmę przez nowy etap transformacji, w kluczowych dla Carrefoura krajach. Gorąco dziękuję Pascalowi Clouzard za pracę, jaką wykonał w ciągu trzech lat piastowania stanowiska szefa francuskiego oddziału sieci. Był dla mnie niezmiernie pomocny w czasie realizacji pierwszej fazy transformacji. Życzę mu wszystkiego najlepszego w przyszłości – powiedział Alexandre Bompard, przewodniczący i prezes grupy Carrefour.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.