13.06.2020/11:11

Carrefour rozdaje maseczki seniorom w hipermarketach

Seniorzy odwiedzający stołeczne hipermarkety Carrefour mogą otrzymać darmowe maseczki ochronne. Akcja organizowana jest przez francuską sieć sklepów razem z Caritas Polska.

Maseczki rozdawane są seniorom w ośmiu hipermarketach w Warszawie zlokalizowanych w CH Arkadia, Złote Tarasy, Sadyba Best Mall, Galerii Mokotów, Galerii Wileńskiej, Centrum Handlowym Atrium Reduta, Atrium Targówek oraz Galerii Bemowo.

Aby otrzymać darmową maseczkę, należy okazać przy kasie Kartę Seniora. Kasjer lub kasjerka wyda wtedy gratisową osłonę ust i nosa. Ci, którzy potrzebują maski ochronnej przed zrobieniem zakupów, mają możliwość odebrania maski w punkcie obsługi klienta.

Carrefour podaje, że każda darmowa maseczka znajduje się w ochronnym opakowaniu foliowym. Maseczki są przeznaczone do jednokrotnego użytku, dlatego nie nadają się do prania i w celu zapewnienia prawidłowej ochrony po wykorzystaniu należy je wyrzucić.

– Dzięki nowej akcji z Caritas Polska, seniorzy, którzy są klientami naszych warszawskich hipermarketów i nie mają możliwości zapewnienia sobie maseczki ochronnej, będą mogli w bezpieczny sposób zrobić zakupy – powiedziała Justyna Orzeł, wiceprezes zarządu i sekretarz generalna Carrefour Polska.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.