24.01.2018/13:08

Carrefour rozszerza pakiet usług i produktów finansowych

Carrefour Polska wprowadził dla swoich klientów nowy wachlarz usług finansowych, realizowanych we współpracy z Bankiem BGŻ BNP Paribas. Klienci mogą składać w marketach wnioski o kartę kredytową Carrefour Mastercard i korzystać z bankowości internetowej Pl@net Carrefour.

Carrefour Polska podjął współpracę z Bankiem BGŻ BNP Paribas i rozszerzył oraz unowocześnił swoją ofertę usług i produktów finansowych świadczonych w sklepach. Nowa oferta jest dostępna w punktach „Usługi finansowe” w hipermarketach Carrefour Polska, gdzie klienci mogą złożyć odpowiednie wnioski.

– Nowe produkty finansowe udostępnione klientom Carrefour są nowoczesne, przejrzyste i przyjazne w obsłudze – powiedział Grzegorz Wazowicz, dyrektor Działu Usług Finansowych i Handlowych Carrefour Polska. – Aby zagwarantować najwyższy poziom usług zdecydowaliśmy się na współpracę z Bankiem BGŻ BNP Paribas, z którym będziemy rozwijać wspólną ofertę dla klientów.

Karta Carrefour Mastercard wyposażona jest w usługę 3D Secure, gwarantującą bezpieczeństwo transakcji. Dla wygody klientów karta jest drukowana bezpośrednio w punktach ”Usługi finansowe” Carrefour.

Bank BGŻ BNP Paribas uruchomił ponadto dedykowaną platformę bankowości elektronicznej Pl@net Carrefour, pozwalającą na zarządzanie swoimi produktami finansowymi, a już wkrótce zostanie udostępniona także aplikacja mobilna Carrefour Moje Finanse.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.