27.11.2020/12:04

Biblioteka Whisky - Carrefour Polska rozwija w sklepach nowy koncept handlowy [TYLKO U NAS]

Sieć Carrefour Polska wprowadziła do hipermarketów nowy koncept handlowy w dziale z alkoholami dedykowany kategorii whisky. Nowy projekt nosi nazwę „Biblioteka Whisky”.

Carrefour wprowadził aktualnie „Bibliotekę Whisky” do 22 hipermarketów i zapowiedział, że koncept będzie rozwijany w kolejnych placówkach handlowych.

Na specjalnie zaprojektowanych i oznaczonych regałach eksponowanych jest bogata oferta wyselekcjonowanych marek i gatunków szkockiej whisky oraz irlandzkiej whiskey. Ekspozycję oświetlają zamontowane na regałach lampy, a informacje na temat poszczególnych marek są wyeksponowane na specjalnych tablicach.

Pozostałe marki oraz amerykańska whiskey mają swoje oddzielne ekspozycje.

Carrefour Polska to sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych, convenience i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • WOLAN 04.12.2020

    CO TO

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także