01.10.2020/09:57

Carrefour uruchomił dwa sklepy w nowych konceptach w Bełchatowie i Bielsku-Białej

W środę 30 września po przeprowadzce ponownie wystartował hipermarket sieci Carrefour w Galerii Olimpia w Bełchatowie. Tego samego dnia na nowo uruchomiono hipermarket Carrefour w Centrum handlowym Sarni Stok w Bielsku-Białej.

Hipermarket Carrefour w Bełchatowie przeniósł się do nowej lokalizacji. Ten należący do formatu classic hipermarket zyskał dodatkowe 400 mkw. i w sumie dysponuje 3550 mkw. powierzchni sprzedaży. Asortyment sklepu został zreformowany i poszerzony do 19 000 produktów. Duży nacisk położono na zwiększenie wyboru produktów spożywczych, zwłaszcza świeżych, sezonowych i ekologicznych. Zakupy ułatwiają specjalne strefy zakupowe: Strefa Zdrowie, strefa produktów dla wegetarian i wegan, strefa alkoholi z szerokim wyborem wina i alkoholi mocnych, Świat Zwierząt, Kuchnie świata, żywność dla niemowląt i małych dzieci, w tym ekologiczna.

Zmiany przeszedł także hipermarket Carrefour w Bielsku-Białej. To placówka związana od lat z Centrum Handlowym Sarni Stok i ciesząca się wielką popularnością wśród lokalnych klientów. Liczący 2500 mkw powierzchni hipermarket Carrefour jest głównym najemcą tego obiektu. Po ponownym otwarciu hipermarketu w jego asortymencie znajduje się 19 000 produktów, w tym ponad 2700 produktów marki własnej Carrefour

Hipermarket zyskał nowy standard wnętrza. Powierzchnia sklepu została przeorganizowana Dzięki temu, aranżacja hipermarketu jest bardziej nowoczesna, kompaktowa i jeszcze lepiej przystosowana do oczekiwań klientów. Oferta została powiększona m.in. o dodatkowe produkty świeże i BIO, sezonowe, specjalną ofertę alkoholi, w tym selekcję whisky, wina dla konesera oraz strefę win vege i bez siarczanów.

W obu placówkach można skorzystać z jednej kolejki lub kas samoobsługowych, a także dokonać płatności za pośrednictwem aplikacji mobilnej Scan & Go. W ramach strategii omnikanałowości, Carrefour daje możliwość zamówienia zakupów w domu on-line, a następnie ich odbiór w sklepie. Jeśli oferta produktów on-line jest za mała, klient może zamówić je w sklepie internetowym lub stacjonarnym i odebrać przy następnych zakupach w sklepie.

Jak podkreśla sieć, w ramach strategii transformacji żywieniowej, oferta obu hipermarketów stawia na świeżą, zdrową żywność, w tym wiele nowości marki własnej Carrefour oraz szeroki asortyment świeżych wędlin, serów i mięsa. Szczególne miejsce zajmuje Strefa Zdrowie, w której znalazło się ponad 3000 zdrowych, w tym ekologicznych produktów dużej konsumpcji, takich jak nabiał, chemia ekologiczna, kosmetyki naturalne, mrożonki BIO i vege, ekologiczne produkty dla niemowląt i małych dzieci marki Carrefour Baby BIO oraz ekologiczna karma dla zwierząt Pet Food BIO.

W ofercie znalazły się także wyroby z Wędzarni Carrefour oraz świeże pieczywo wypiekane co 30 minut na miejscu. Ofertę uzupełniają artykuły regionalne i lokalne oraz produkty pod marką „Jakość z Natury Carrefour”, wytwarzane z poszanowaniem środowiska naturalnego. Na hali zakupowej dostępna jest również strefa napojów z obniżoną zawartością cukru, sport food - oferta produktów spożywczych dla osób uprawiających sport, selekcja alkoholi oraz wina w mini pojemnościach, strefa 0% (wino i piwo bez alkoholu), grill i zawsze ciepłe kurczaki, możliwość zmielenia mięsa na miejscu i przygotowanie kotletów na życzenie, strefa Kuchnie Świata z szeroką ofertą produktów azjatyckich, kosmetyki naturalne oraz specjalna strefa zabawek.

Oba hipermarkety, zarówno w Galerii Olimpia w Bełchatowie, jak i w CH Sarni Stok w Bielsku-Białej, są czynne w godzinach 8:00-22:00 od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe.

Carrefour ma obecnie w Polsce ponad 900 sklepów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.