29.10.2020/15:33

Carrefour uruchomił dziewiąty w Polsce dyskont Supeco

Od czwartku w Polsce działa już dziewięć sklepów pod szyldem Supeco. To placówki rozwijane przez sieć Carrefour, będące połączeniem dyskontu z hurtownią cash&carry.

Najnowszy, dziewiąty sklep Supeco ruszył 29 października w Skarżysku Kamiennej. Nowy sklep liczy 1100 metrów kwadratowych i oferuje klientom około 4500 produktów.

Supeco łączy w sobie dwa popularne koncepty: dyskontu i hurtowni. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, którzy mogą zrobić codzienne zakupy, jak i klientów biznesowych prowadzących działalność gospodarczą w handlu czy gastronomii, którzy mogą dokonać zakupów hurtowych.

Uproszczona aranżacja sklepu nawiązująca do typowych sklepów cash&carry sprawia, że większość towarów jest sprzedawanych na paletach i regałach wysokiego składowania. Jednocześnie klienci mogą również kupić w Supeco produkty świeże z lad tradycyjnych, a także warzywa i owoce.

Nowy sklep Supeco znajduje się przy ul. Marszałka Piłsudskiego 4 w Skarżysku-Kamiennej i otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 7 do 21 oraz od 10 do 18 w niedziele handlowe.

Sklep powstał w wyniku rebrandingu istniejącego supermarketu Carrefour, a pracę znalazło w nim 20 osób.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także