03.08.2017/11:35

Carrefour wprowadza do oferty e-sklepu produkty świeże

Produkty świeże uzupełniły ofertę prawie 16 000 produktów spożywczych obecnych w ofercie sklepu internetowego eCarrefour.pl. Oferta jest dostępna aktualnie dla mieszkańców wszystkich warszawskich dzielnic. Sieć Carrefour wykonała kolejny ważny krok w budowaniu na polskim rynku silnej pozycji na rynku e-grocery.

Klienci sklepu internetowego eCarrefour.pl mogą robić zakupy spożywcze po wprowadzeniu do sprzedaży prawie 450 produktów z takich kategorii jak: warzywa i owoce, ryby pakowane, pieczywo, wędliny i sery krojone, a w najbliższym czasie w sprzedaży pojawi się również mięso. Łącznie już ponad 1,7 mieszkańców Warszawy osób może zamawiać produkty spożywcze, a docelowo dostawy obejmą również pozostałe największe miasta Polski. Powiększenie oferty o artykuły spożywcze oraz systematyczne zwiększanie zasięgu usług dostawy do domu oraz click&collect jest odpowiedzią na zmieniające się oczekiwania i przyzwyczajenia klientów sieci handlowych.

- Produkty świeże w eCarrefour.pl to ostatni etap uzupełniania oferty naszego sklepu internetowego. Od teraz nasi klienci mogą zrobić pełne zakupy spożywcze i znajdą to, czego potrzebują – mówi Bożena Nawara-Borek, dyrektor ds. e-commerce w Carrefour Polska. – W przyszłości będziemy powiększać zasięg usługi oraz liczbę i różnorodność dostępnych produktów, dzięki czemu nasza pozycja na rynku internetowych sklepów spożywczych będzie stale rosnąć.

Zakupy spożywcze na eCarrefour.pl dają klientowi możliwość odbioru osobistego w hipermarkecie na ulicy Głębockiej 15 w Warszawie lub wybór preferowanego terminu dostawy do domu. W zależności od dostępności można wybierać spośród dwugodzinnych zakresów, przy czym istnieje również możliwość otrzymania zakupów jeszcze tego samego dnia. Towar do klienta dostarcza, wraz z wnoszeniem, kierowca. 

Klienci wciąż mogą zamawiać również spośród około 4 500 artykułów przemysłowych, znajdujących się w sklepie eCarrefour.pl, między innymi sprzęt AGD i RTV, a także artykuły do domu i ogrodu. Platforma zakupowa eCarrefour.pl oferuje również atrakcyjne promocje handlowe oraz gwarancję satysfakcji z zakupów – każdy klient, który nie będzie zadowolony z zakupionych towarów przemysłowych, może zwrócić zamówienie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty jego zakupu.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw. 
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.