09.03.2017/10:51

Carrefour wprowadzi do Polski koncept Marketplace

Carrefour przygotowuje się do uruchomienia w Polsce konceptu Marketplace. Internetowa platforma wspomagająca producentów we wprowadzaniu produktów do sprzedaży wystartuje w naszym kraju jeszcze w tym roku.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Karol 10.03.2017

    Podobne rozwiązania dla klientów indywidualnych już funkcjonują w Polsce np. lokalnyrolnik.pl. Ciekawe jak Carrefour rozwiąże kwestię logistyki, która przy niewielkich zakupach indywidualnych jest kluczowa. Ciekawsze jest za to, że marketplacy - targi z ofertami różnych sprzedających z ofertami hurtowymi dla podmiotów gospodarczych już funkcjonuje na polskim rynku pozyskując kolejnych lojalnych klientów.

  • kerfur 09.03.2017

    ładne wózki

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.