23.03.2017/16:00

Carrefour wprowadzi usługę Skanuj i płać

W II kwartale 2017 r. Carrefour wprowadzi na polski rynek usługę Skanuj i płać, która umożliwi klientom skanowanie produktów i dokonanie płatności mobilnej za zakupy.

Skanuj i płać to usługa będąca uzupełnieniem funkcjonujących już samoobsługowych kas. Ma zapewnić konsumentom większą wygodę i przyspieszyć zakupy. Dzięki niej można skanować produkty i wkładać je do wózka czy koszyka bez konieczności wypakowywania przy kasie. Funkcję skanera będzie pełnił smartfon z zainstalowaną aplikacją Mój Carrefour, zaś płatność ma się odbywać się za pomocą portfela elektronicznego MasterPass przygotowanego przez firmę Mastercard, a więc z pominięciem tradycyjnej kasy. – Zapewni to szybkie, bezpieczne i intuicyjne zakupy dla wszystkich klientów i skróci czas oczekiwania przy kasie – podkreśla Marcin Olech, senior marketing manager w firmie Carrefour Polska.

To kolejny element rozwoju aplikacji francuskiej sieci, którą pobrano już ponad 550 tys. razy. Pozwala ona na rejestrowanie się do programu lojalnościowego i generowanie elektronicznych kuponów rabatowych. Użytkownicy mogą też przeglądać oferty zniżek na urządzeniach mobilnych, zapoznając się ze zdjęciem produktu, opisem oferty (wraz z informacją o zmniejszeniu wartości zakupów, warunkiem przyznania rabatu oraz datą ważności).

Funkcję skanuj i płać wprowadziły niedawno Tesco oraz Piotr i Paweł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.