20.09.2016/09:03

Carrefour z trzema projektami galerii handlowych

W latach 2014 - 2016 Carrefour Polska przeprowadził 19 remodelingów swoich centrów handlowych. Firma utrzymuje wysokie tempo inwestycji w swoje nieruchomości, które zostało osiągnięte w ubiegłym roku. Firma poinformowała o rozwoju trzech kolejnych projektów: Galerii Gryf w Szczecinie, Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku oraz Metropolitan Outlet w Bydgoszczy.

Władze sieci Carrefour podkreślają, że celem tych działań jest spełnienie zmieniających się wymagań najemców i klientów. Podjęte przez Spółkę działania remodelingowe wpływają na zwiększenie wartości posiadanych w Polsce aktywów oraz ich popularności i konkurencyjności na lokalnych rynkach.

W ubiegłym roku Carrefour ogłosił rozpoczęcie projektu Metropolitan Outlet w Bydgoszczy, który będzie pierwszym w województwie centrum wyprzedażowym. Powstanie ono w wyniku modernizacji istniejącej galerii handlowej należącej do Carrefour. W pierwszej fazie zaoferuje 11 500 mkw. powierzchni najmu oraz ponad 60 marek outletowych. Komercjalizacją obiektu zajmuje się firma NEINVER, która będzie odpowiedzialna również za zarządzanie powstającym centrum outlet.

Carrefour zaprezentowana Galeria Gryf w Szczecinie, której wnętrza i fasada ulegną modernizacji. Obok nowej strefy gastronomicznej pojawi się centrum rozrywki dla całej rodziny oraz plac zabaw.

Kolejnym projektem realizowanym obecnie przez Carrefour jest Galeria Zielone Wzgórze w Białymstoku. Ten obiekt, przejdzie kompleksową rozbudowę i modernizację w 2016 roku. Po przebudowie zaoferuje ponad 20 000 GLA z 60 punktami handlowo-usługowymi. Wśród najemców prezentowanych galerii znajdują się takie marki jak RTV Euro AGD, Jysk, CCC, Deichmann, Reserved czy Cropp, a także klub fitness.

Carrefour Polska jest właścicielem i zarządcą sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA. Centra należące do firmy znajdują się w bardzo dobrych lokalizacjach w całym kraju i oferują szeroką i zróżnicowaną ofertę najemców. Zgodnie ze swoją strategią Carrefour dokonuje dynamicznych inwestycji w rozbudowę i remodeling zarządzanych przez siebie obiektów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.