03.06.2020/19:00

Carrefour zamyka platformę Marketplace w Polsce

Platforma Carrefour Marketplace, która miała być jednym z kluczowych projektów francuskiej sieci w obszarze e-commerce w Polsce, została wygaszona - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Carrefour zamknął ją po cichu i postanowił skoncentrować siły na rozwoju własnego sklepu internetowego z żywnością oraz artykułami przemysłowymi.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Kuba 03.06.2020

    Wiadomo było od pierwszego dnia. Kto takie głupie projekty tworzy. Niech lepiej kupią samochody i zaczną ezakuoy jak Tesco.

  • nie rozumiem tej sieci sklepów 03.06.2020

    Nie do końca rozumiem sieć sklepów Carrefour - ale wiem że nie jest już tak lubiana i popularna przez klientów. Nie znam ich wszystkich produktów własnych - nie wiem jak mam ocenić - jeden nie tak dawno sprawdziłem wypad nie za dobrze... Zarazem mam trzy przykłady z dużego miasta w sprawie Carrefoura - ich średniej wielkości sklep odwiedza bardzo mało klientów - często tam pustki są pomimo pewnych renowacji gdyż wcześniej było bardzo źle... Natomiast wracając do miasta w którym mieszkam - otwarto małego Carrefoura w pewnym miejscu - sklep zupełnie był pomijany przez klientów - działał bardzo krótko i został zlikwidowany pomimo poniesionych kosztów w otwarcie - inny też troszeczkę większy też nie cieszy się tak dużą popularnością - ale nadal działa bez zmian... Inni też znajomi wskazali mi że dawno już nie lubią Carrefoura - pogorszył się i jest tam za drogo - ja też od wielu lat zrezygnowałem już z Carrefoura...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.