14.04.2017/09:57

Carrefour zastąpi Delikatesy Alma w krakowskiej Dekadzie

W centrum handlowym Dekada powstanie supermarket Carrefour. Sklep zajmie lokal o powierzchni 1330 mkw., dotychczas wynajmowany przez Delikatesy Alma.

– Supermarket w krakowskiej Dekadzie będzie w mieście czwartym sklepem sieci w tym formacie – mówi Ronan Martin, wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych. Sklep dołączy do punktów takich jak Rossmann, Apteka Dbam o Zdrowie, Empik czy Pepco mieszczących się w otwartym we wrześniu 2012 roku centrum handlowym w formacie convenience.

Carrefour Polska ma w Polsce ponad 800 sklepów w pięciu formatach: hipermarkety, supermarkety, sklepy osiedlowe i specjalistyczne oraz sklep internetowy. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci przeszło 40 stacji paliw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.