28.03.2020/08:50

Cezary Maciołek, Grupa Progres: Pracownicy z gastronomii i hoteli przechodzą do handlu

- Bardzo szybko przejdziemy z rynku pracownika na rynek pracodawcy, co z kolei wpłynie na wzrost stopy bezrobocia. Dobrze, jeśli uda się ją zachować na poziomie jednocyfrowym. Bezrobocie wzrośnie w ujęciu globalnym – mówi w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl Cezary Maciołek, wiceprezes Grupy Progres.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Kuba 30.03.2020

  Od zawsze był i jest rynek pracodawcy. Janusze biznesu skąpią każdego grosza. Dlatego najlepiej założyć własny biznes. A Janusze będą mieć problem z kredyt na Porsche.

 • rozum 30.03.2020

  Najmocniej dostanie branża szeroko rozumianego marketingu i consultingu. Wypowiedziałem już umowy wszystkim firmą consultingowym, szkoleniowym itp. Spora oszczędność i dzięki temu mogę utrzymać załoge w komplecie przez kolejne 3 miesiące. Pozdrawiam,

 • Mike 30.03.2020

  Rynek pracodawców? Tych wszystkich Januszów, którzy pouczali nas na temat odpowiedzialności i wieloletniego planowania, a którym teraz leasing na ferrari może zamknąć biznes po tygodniu przestoju? Poczekam na predykcję gospodarcze jeszcze miesiąc-dwa, niech przyszłość rysują ludzie którzy mają coś do powiedzenia.

 • anna1== 29.03.2020

  Typowy ciołek. Zapomnial dodac, ze jego branzy dostanie sie rownie mocno. Mozesz juz gasic swiatlo.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.