19.05.2017/12:44

CH Blue City wprowadza usługę car sharing

Warszawskie Centrum Handlowe Blue City, we współpracy z nowym najemcą, firmą 4Mobility, wprowadza nowe udogodnienie dla swoich klientów – usługę car sharing. Dla klientów centrum usługa będzie oznaczać wygodniejsze zakupy. Skorzysta też Warszawa – tego typu usługi przyczyniają się do zmniejszenia korków oraz emisji spalin.

Na czym polega to rozwiązanie? Teraz po zakończeniu pobytu w Blue City można wypożyczyć auto na minuty i dojechać w dowolnie wybrane miejsce w mieście. Dodatkową zaletą korzystania z tej formuły jest darmowy postój w Strefie Płatnego Parkowania. Dzięki temu możliwe jest przemieszczanie się po stolicy bez ponoszenia dodatkowych kosztów za przejazdy taksówkami i uciążliwego czekania na komunikację miejską.

Car sharing jest jednym z przyszłościowych rozwiązań w zakresie transportu miejskiego. Współdzielenie przejazdów pozwala zminimalizować negatywny wpływ spalin na środowisko. Według ekspertów jedno auto używane w tej formule pozwala zastąpić dwanaście samochodów prywatnych. Rozwiązanie to idealnie wpasowuje się zatem w filozofię Centrum, nagrodzonego za proekologiczność certyfikatem BREEAM In-Use.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.