07.09.2016/15:16

Chata Polska organizuje "jarmarki" w swoich sklepach

W wybranych sklepach sieci Chata Polska odbędą się we wrześniu "jarmarki". Chata Polska chce w ten sposób zaprezentować swoim klientom produkty pochodzące od lokalnych wytwórców. Klienci sieci liczyć mogą na specjalne promocje oraz degustacje.

Pierwszy "jarmark" zorganizowany zostanie w sklepie Chaty Polskiej zlokalizowanym w Poznaniu, na os. Przyjaźni 141 A. To placówka, która otwarta została dopiero przed miesiącem. "Jarmark" potrwa w niej w dniach 9-10 września.

Lokalne produkty promowane będą w identycznym koncepcie również w sklepach sieci Chata Polska w Poznaniu przy ul. Powstań Narodowych 33 (10 września), w Stęszewie przy ul. Poznańskiej 19a (16 września), w Skórzewie przy ul. Poznańskiej 74 (17 września) oraz w Dąbrowie, przy ul. Szafirowej 1 (23-24 września).

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.