13.10.2016/05:55

Chata Polska otwiera kolejne sklepy

Sieć sklepów Chata Polska otworzyła dwa kolejne sklepy. Placówki ruszyły  w Poznaniu i Świdnicy.

W poniedziałek 10 października do sieci dołączył sklep w Poznaniu na os. Wichrowe Wzgórze 101. Placówka o powierzchni 151 mkw. oferuje świeże pieczywo, warzywa i owoce, mięso, wędliny oraz nabiał, zgodnie ze strategią Blisko.Lokalnie.Naturalnie.

Pod koniec sierpnia br. odbyło się również uroczyste otwarcie sklepu 370m2 w Świdnicy. Sklep podobnie jak placówka w Poznaniu umieszczony jest samym sercu osiedla i oferuje m.in. pieczywo wypiekane na miejscu oraz szeroką 8-metrową ladę mięsno-wędliniarską z bogatym wyborem produktów. Sklep dysponuje również wygodnym parkingiem.

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych prężnie rozwijająca się od 1997 roku i obecna dziś na terenie siedmiu województw.

Zgodnie ze strategią Blisko. Lokalnie. Naturalnie. specjalnością sklepów Chata Polska są polskie, lokalne produkty spożywcze oraz produkty regionalne – marka jest znana z ich najlepszego wyboru.

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Wera 18.11.2016

  To prawda,ta druga od lewej to naprawdę zlodziejka,mila uśmiechnięta,jak to pozory myla

 • Wera 18.11.2016

  To prawda,ta druga od lewej to naprawdę zlodziejka,mila uśmiechnięta,jak to pozory myla

 • Beata 17.11.2016

  Znam tą kobiete w białych tonisowkach.Pracowała do niedawna w cukierni Walenciak na Kauflandzie.To zlodziejka,ukradla utarg i się ulotnila

 • Moko 17.11.2016

  Życzę powodzenia,druga pani od lewej okradla moja firmę i uciekła

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.