21.02.2020/16:44

Chata Polska rozpoczyna testy kas samoobsługowych

Chata Polska jeszcze w tym kwartale rozpocznie testy kas samoobsługowych - poinformowali w piątek w Poznaniu przedstawiciele sieci podczas konferencji "Challenges 2020".

Pilotaż rozwiązania nastąpi w sklepie zlokalizowanym w Kwilczu, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 1B. Wdrożenie kas samoobsługowych w tym miejscu odbędzie się równolegle z szerszą modernizacją placówki handlowej.

Jak ustalił portal wiadomoscihandlowe.pl, w pierwszym etapie pilotażu kasy samoobsługowe trafią łącznie do czterech sklepów sieci. Po przeprowadzeniu testów podjęta zostanie decyzja odnośnie ewentualnego szerszego roll-outu rozwiązania.

Chata Polska to kolejny polski detalista, który decyduje się zrobić duży krok w kierunku automatyzacji procesu zakupowego poprzez instalację kas samoobsługowych. Tylko w ostatnich kilkunastu miesiącach podobny ruch wykonały m.in. sieci Top Market, Arhelan, czy API Market.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Ewa_P 14.04.2020

    Najlepsza redukcja kosztów personalnych to redukcja kadry zarządzającej

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.