05.12.2016/12:31

Chata Polska testuje program lojalnościowy "Zyskuję z Chatą"

Sieć sklepów Chata Polska rozpoczęła testy nowego programu lojalnościowego o nazwie "Zyskuję z Chatą". Aktualnie program jest w fazie pilotażowej i obejmuje jedynie sklepy własne sieci. W kolejnym etapie planowane jest rozszerzenie programu również na sklepy franczyzowe Chaty Polskiej.

"Zyskuję z Chatą" to program nagradzający lojalność klientów za większe zakupy. Ma formę skarbonki, w której zakupy klientów przeliczone zostają na punkty. Za zebrane punkty lojalni klienci sieci otrzymują bony i robią zakupy za darmo.

Wraz z wprowadzeniem nowego programu lojalnościowego, to jest 6 grudnia br., ważność stracą dotychczasowe karty rabatowe Chaty Polskiej.

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych rozwijająca się od 1997 roku i obecna dziś na terenie siedmiu województw. Zgodnie ze strategią "Blisko. Lokalnie. Naturalnie", specjalnością sklepów Chata Polska są polskie, lokalne produkty spożywcze oraz produkty regionalne.

Przypomnijmy, plany Chaty Polskiej zakładają rozrost sieci do 224 sklepów na koniec 2016 r. Poprzedni rok kalendarzowy firma zamknęła z 207 sklepami.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Danuta 06.12.2016

    Podawanie pesela, aby otrzymać kartę jest przesadą i moim zdaniem jest nieuprawnione (?)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.