30.01.2017/12:40

Chcą Lidla i piszą w tej sprawie petycję

„Siechnice chcą Lidla” – pod takim hasłem w jednej z dolnośląskich miejscowości trwa akcja, w ramach której mieszkańcy miasta i gminy zwracają się z apelem o otworzenie dyskontu.

„My Mieszkańcy Miasta i Gminy Siechnice (województwo dolnośląskie, powiat wrocławski) zwracamy się z apelem o utworzenie sklepu sieci Lidl w mieście Siechnice”. Takim zdaniem rozpoczyna się petycja, pod którą podpisało się już ponad tysiąc osób. Powstała z inicjatywy osób tworzących stronę w serwisie Facebook pod adresem www.facebook.com/Siechnice-chca-Lidla we współpracy z Urzędem Miejskim w Siechnicach.

Autorzy petycji argumentują, że dynamiczne rośnie liczba mieszkańców gminy, a największy rozwój związany z infrastrukturą i ludnością jest widoczny na obszarze miasta Siechnice, na którym zostało wybudowanych kilkaset mieszkań, a budowa kilkuset następnych jest w toku. Wskazują, że „istniejące sklepy nie są wystarczające dla zaspokojenia potrzeb wszystkich mieszkańców” i pojawienie się dyskontu zapewniłoby osobom zamieszkałym na terenie gminy „możliwość dokonywania zakupów w wysokim standardzie reprezentowanym przez sklepy Lidl”. Wskazują nawet najlepszą – ich zadaniem – lokalizację: przy drodze krajowej nr 94 Wrocław-Opole, co „sprzyjać będzie korzystaniu z tego sklepu mieszkańcom okolicznych gmin, miast i powiatów”.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • 666 01.02.2017

    Dawniej strzelali teraz to robią w białych rękawiczkach i krawatach.

  • Dramat 31.01.2017

    Tragedia aż nie chce się wierzyć aż tak kochany szwbów?? Kto to pisał??

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.