13.06.2018/10:19

Chodakowska powalczy z Lewandowską w Żabce

Batony Ewy Chodakowskiej BeRAW trafiły w czerwcu do stałej sprzedaży w sieci Żabka. Na przykasowej półce umieszczone zostały zaraz obok przekąsek Foods by Ann, promowanych przez Annę Lewandowską.

Chodakowska i Lewandowska, jedne z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w Polsce, bywają przedstawiane w mediach jako konkurentki. Zarówno jedna, jak i druga jest trenerką fitness i ma rzesze oddanych fanek i fanów w całym kraju.

W październiku 2017 r. Ewa Chodakowska kupiła wraz z mężem udziały w firmie Purella Food, obecnej na polskim rynku od 2016 r. Na opakowaniach produktów marki BeRAW wykorzystany został wizerunek trenerki.

Anna Lewandowska jest współwłaścicielką marki Foods by Ann, stworzonej w 2016 r. i od tamtej pory stopniowo wchodzącej do kolejnych sieci handlowych. Żona piłkarza Roberta Lewandowskiego sprzedaje pod tą marką nie tylko batony, ale także ziarna kawy, musli, kasze, chipy, czekoladki, czy suplementy diety.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.