02.12.2019/10:12

Circle K otwiera nowy, flagowy sklep. To największa placówka sieci w Polsce [GALERIA]

Sieć Circle K zaprezentowała w Warszawie swój najnowocześniejszy koncept sklepu na stacji paliw, połączonego z kawiarnią, z powiększoną ofertą gastronomiczną. Punkt przy ul. Puławskiej 86 w stolicy będzie największym sklepem Circle K w kraju.

Najbardziej reprezentatywny punkt Circle K w Polsce zajmuje powierzchnię 140 mkw. i jest obecnie jedynym sklepem sieci, który został ulokowany na dwóch poziomach. Na pierwszym piętrze znajduje się magazyn, dzięki czemu sklep na parterze oferuje większą przestrzeń dla gości.

– Nowo otwarty punkt naszej sieci to zupełnie wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy, który jest czymś więcej niż tylko sklepem, a bardziej przypomina klimatyczną kawiarnię. Postawiliśmy w nim na większą i kameralną strefę dla gości, która sprawi, że okoliczni mieszkańcy chętnie zatrzymają się tutaj podczas spaceru, w drodze do pracy czy szkoły – komentuje Rafał Droździak, dyrektor marketingu i komunikacji Circle K.

Do końca kwietnia 2020 roku Circle K planuje wdrożenie nowego konceptu sklepu na 40 stacjach w Polsce. Tylko w drugim kwartale br. sieć uruchomiła pilotażowe stacje w nowym koncepcie w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Stalowej Woli, Międzyzdrojach, Wieluniu i Aleksandrowie Łódzkim. Oferta dostępna jest również dla partnerów franczyzowych.

Stacja w nowym koncepcie przy ul. Puławskiej oferuje m.in. szeroki wybór świeżych, przyrządzanych na miejscu kanapek i wrapów, burgery i wrapoburgery, czy kanapki z szarpaną wołowiną. Na klientów czekają również dania kuchni meksykańskiej, a także włoskie sorentiny. Sklep serwuje również kawę i gorącą czekoladę oraz hot dogi.

- Wnętrze powstało dzięki współpracy z norweską projektantką Niną Kristofferson oraz pomysłom dostarczonym przez pracowników Circle K. Dominującym kolorem jest czerń, a towarzyszą jej ciepły jesion, ciemna cegła oraz czerwone, białe i pomarańczowe pasy na ścianach nawiązujące do kolorystyki marki. Całości dopełniają lampy w kształcie okręgów rzucające światło o ciepłej barwie. Przestrzeń dla gości została wyposażona w kameralne stoliki, kanapy oraz wysokie krzesła i stoły - podaje Circle K w komunikacie.

Sieć Circle K liczy w Polsce 353 stacje paliw. Są to zarówno placówki własne, stacje segmentu ekonomicznego, jak i stacje franczyzowe.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.